Pamiętnik snuty nutami – nowa płyta O.S.T.R

Pamiętnik snuty nutami – nowa płyta O.S.T.R

Wczoraj obchodziliśmy premierę najnowszej płyty O.S.T.R – „Pamiętnik snuty nutami”! Jest to dzieło, które wyklarowało się z 7 lat pracy i nagrań w wielu studio w Europie.

O.S.T.R., czyli Adam Ostrowski – legendarny polski producent muzyczny i raper, jest odpowiedzialny za ten album pełen innowacyjnych dźwięków i szybkiego tempa, który pozostaje we współczesnym brzmieniu rapu.

Nowa produkcja O.S.T.R-a skupia się na realistycznej perspektywie życiowej, która stanowi bezpośredni odbiór jego szczerych uczuć. Jego opowieści na albumie przedstawiają architekturę polskich miast, jednocześnie wywołując potrzebę reinterpretacji ideałów narodowych. Obraz miasta rozważanego przez O.S.T.R-a opiera się na aktualnej sile i lokalnej kulturze, przedstawianej poprzez jego ulubiony gatunek muzyczny – rap z elementami electro-popu i beatboxu.

Jak sugeruje sam tytuł, „Pamiętnik snuty nutami” to dzieło szczere i autentyczne, stworzone z samotnego serca producenta, który chciał przywołać dobre wspomnienia zmarłego syna i odnowić swoją misję muzyczną poprzez stymulację słuchaczy do ciągłego poszerzania horyzontów swojej wrażliwości!

Fani O.S.T.R-a będą zachwyceni! Po długim oczekiwaniu wydawca wreszcie ogłosił premierę nowej płyty „Pamiętnik snuty nutami” artysty. Jest to piąty album tego polskiego rapera, autora licznych hitów.

Album składa się z dziesięciu utworów w doskonale znanym fanom stylu polskiego rapera. W utworach słychać przeróżne gatunki muzyczne i dobrze znane samplowane melodie, a także funkowo-soulowe składniki, za które O.S.T.R. jest kojarzony. Utwory niosą oryginalną energię, emocje i twórczość, dzięki której muzyk ten utrzymuje się na szczycie sceny muzycznej już od wielu lat.

Co ciekawe, album został również umieszczony na Spotify i innych platformach streamingowych już kilka tygodni temu, aby fani O.S.T.R-a mogli jak najszybciej wypróbować nowości słuchowe tego artystycznego geniusza.

Jeśli jesteś fanem rapu to najnowszy album O.S.T.R-a jest naprawdę wart uwagi – odkryjesz tu niesamowity urok oraz hipnotyzujące beaty, które na pewno Ci się spodobają 24/7!

Wszystko jest możliwe – O.S.T.R zabiera swoich fanów w niezwykłą muzyczną podróż! Po trzech latach tworzenia dopełnił dzieła – „Pamiętnik snuty nutami” to 15 nowych utworów, które zachwycą ludzi ceniących szeroko pojęty hip hop i przekraczające go granice.

Kapele O.S.T.R’a od lat charakteryzuje bardzo szeroki wachlarz inspiracji muzycznych – i jako always – ta płyta jest ku temu dowodem. Na „Pamiętniku…” podziwiać możemy świetny sposób, w jaki producent układa swoje dźwięki – odciskając piętno autorskie na kompozycjach wygranych z hip-hopowych rytmów i doskonałych sample’ow nadającymi czasem bardzo nostalgiczny nastrój.

„Pamiętnik Snuty Nutami” to album przede wszystkim iście liryczny – tak, gorzkie jak i radosne wafle warto skosztować, by mieć energii na kolejne dni. Konceptualna „Bo na co dzień” pomoże nam w tym a teksty pełne ironii i sarkazmu oraz refleksja obrazują świat widziany o magicznych oczach O.S.T.R’ a.

Realizacja „Pamiętnika…” to mieszanka geniuszu olsztyńskiego producenta oraz kilku grup wykonawczych i instrumentalistów co bez w doubt! da etnicystym efekt końcowy tej boskiej uczty . Pamiętnik Snuty Nutami… Zdradzi Wam siebie – wejdźcie, przekonajcie się sami!

Z zainteresowaniem witamy na scenie najnowszą solową płytę O.S.T.R – Pamiętnik snuty nutami. Obecna kompilacja muzycznych inspiracji stanowi kulminację 17-letniego doświadczenia autora, pozostawiając słuchaczom magiczny, fascynujący świat, który O.S.T.R przygotował w trakcie wykorzystania jazzu, hip hopu i estrady tworzonego przez jednego z najwybitniejszych polskich artystów współczesnej muzyki undergroundowej.

Pamiętnik Snuty Nutami to album pełen rollowych, zmysłowych rytmów, dzięki którym możemy rozkoszować się całym bogactwem wszystkich możliwych stylów i subtelnymi niuanse dźwięków. To muzyka nastrojowa jednocześnie intensywna – każda piosenka posiada swoje indywidualne brzmienie i zaprasza nas do poznania radosnego, melancholijnego i metafizycznego świata tekstury oraz dźwięków tworzonych przez O.S.T.R.

Z pewnością powinno się docenić takie dzieło skupiające uwagę słuchacza na skomplikowanym warsztacie muzycznym oraz kanwach życiowych O.S.T.R’a wpisanych w fakturze dźwięków i chwytliwy refreny. Serdecznie polecamy tą płytę dla miłośników awangardowej estetyki muzycznej oraz fanom wrażliwego rapu z oryginalnymi beatami.