Złote Wstążki 2015 – rusza plebiscyt! Zobacz nominowanych i oddaj głos

Złote Wstążki 2015 – rusza plebiscyt! Zobacz nominowanych i oddaj głos

Polscy aktorzy, muzycy i sportowcy po raz kolejny w tym roku zostali uhonorowani nominacjami do Złotych Wstążek 2015. Projekt ten, organizowany przez magazyn „Odnalezioną”, ma na celu wyłonienie najbardziej lubianych i popularnych polskich celebrytów i celebrytek.

Na liście nominowanych są wielokrotnie nagradzani artyści pokroju Edyty Górniak, czy Magdaleny Cieleckiej, a także gwiazdy muzyki, takie jak Sylwia Grzeszczak i Coma. Sportowcy też nie zostali pominięci, bo Adam Małysz, Kamil Stoch oraz Robert Lewandowski ubiegają się o wygraną.

Tym razem plebiscyt obejmować będzie osiem rozmaitych kategorii: Piosenkarka Roku, Piłkarz Roku, Aktor Roku, Sportowiec Roku, Niespodzianka Roku, Odkrycie Roku, Przebój Lata oraz Artysta Filmowy Roku.

Jeśli ktoś chce wziąć udział w Złotych Wstążkach 2015 i oddać głos na swoich faworytów może to zrobić przekazując smsa lub oddać głos poprzez stronę internetową. Tytuł Artysty Roku będzie przyznawany na podstawie sumy głosów odczytanych w każdej z ośmiu kategorii.

Więcej informacji oraz szczegółowe regulamin i lista nominowanych można znaleźć na stronie internetowej projektu. Plebiscyt ma się zakończyć 16 grudnia i już teraz towarzyszy mu ogromne emocje – wiemy, że po zsumowaniu głosów okaże się kto króluje w polskim show-biznesie!

Spotkanie Złotych Wstążek jest już tu – plebiscyt 2015 rozpoczęty! Każdego roku, polscy fani filmu głosują na swoich ulubionych twórców filmowych, aby przyznać nagrody i uczcić ich za ich talent i osiągnięcia. W tym roku jest to czternasty plebiscyt Złotych Wstążek.

Organizatorami tegorocznego plebiscytu są trzy organizacje, które docenią filmy produkowane w Polsce. Między innymi jest to Królewska Akademia Filmowa, Polska Akademia Filmowa oraz Stowarzyszenie Polish Film Awards.

Zaprezentowali już listę 40 nominowanych w pięciu kategoriach – Najlepszy Film, Najlepszy Reżyser, Najlepszy Aktor, Najlepsza Aktorka i Najlepszy Scenariusz. Głosować można na stronie internetowej Wstazki.pl do 11 stycznia przyszłego roku. Głosujcie i oddajcie honor swoim ulubionym twórcom filmowym!

Plebiscyt „Złote Wstążki” to jedyna impreza z pełnym rozmachem, która wyróżnia najciekawszych ludzi naszej rzeczywistości – producentów i ikony popkultury – oznaczone przez naszą młodzież i społeczność internetową.

Tegoroczna edycja jest tak wyjątkowa, jak zawsze. Spośród setek nominacji zebranych podczas trzech dni głosowania, jury jury składające się z ludzi z całej Polski wybrało tegorocznych laureatów plebiscytu Złote Wstążki. Oto one: Michał Szpak, Dawid Podsiadło, Margaret, Margaret Kosiba, Sylwia Gruchała, Tomek Makowiecki, Patrycja Markowska i Kinga Preis.

Pozostali Laureaci plebiscytu to Robert Janowski, Łukasz Zagrobelny i Voo Voo.

Rozpocznijmy głosowanie! Do 3 października prosimy wszystkich fanów popularnych artystów i ikon pop-kultury o oddanie swojego głosu na stronie www.zlote-wstazki.pl/głosuj, aby wesprzeć swoich ulubieniczych bohaterów – wtedy już za kilka dni przyznane zostaną nagrody tegorocznego przeglądu Złotych Wstążek!

Rusza kolejna edycja plebiscytu Złote Wstążki! Przez trzy lata niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się konkurs przyznający najbardziej zasłużone promocyjne statuetki. Złote Wstążki to plebiscyt, w którym uczelnie i studenci przyznają wyróżnienia dla najlepszych osób i instytucji promujących aktywne życie studenckie.

Tegoroczny plebiscyt będzie mieć wyjątkowy charakter. Organizatorzy dodali kategorię, gdzie będzie można oddać głos jednym z wielu oddanych już głósów na portalach społecznościowych.

Nominowani do Złotych Wstążek 2015 to między innymi: Fundacja Perspektyw, Akademia Umiejętności Społecznych, Uniwersytet Jagielloński, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Studenckich Anglia Rodzina Studentów. Ci nominowani pojawią się na pokazanej gali, która odbędzie się 12 Listopada 2015 roku we Wrocławiu.

Jeśli chcesz przyglądnąć się pracy jednych z najbardziej zasłużonych podmiotów w obszarze aktywnego życia studenckiego i dokonać swojego wyboru – oddaj głos i pomóż określić, kto otrzyma szacunek i docenienie naszej społeczności! Wystarczy odwiedzić stronę https://www.zlote-wstazki.org/ by móc oddać swój głos i dowiedzieć się więcej o galach już zaplanowanych w tym roku!